تیرچه, تیرچه بلوک بتنی

قیمت تیرچه بلوک 1401

خرید تیرچه بلوک

همان طور که اکثر شما عزیزان و افرادی که کار ساختمان سازی را بر عهده دارند می دانند یکی از مهم ترین و اصلی ترین وسایلی که در صنایع ساختمانی بسیار مهم است تیرچه بلوک خواهد بود و در سقف اکثر خانه ها و ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد.
یکی از مهم ترین و اساسی ترین عاملی که در خصوص خرید تیرچه بلوک برای مشتری مهم است بحث قیمت تیرچه بلوک در سال 1401 است و مشتریان همیشه قصد دارند تا قبل از خرید از قیمت تیرچه بلوک در بازار اطلاعات لازمه را کسب کنند تا بعد از دریافت لیست قیمت، بتوانند بهترین و مناسب ترین مجموعه ساختمانی را برای خرید خود انتخاب کرده و خرید تیرچه بلوک از این مجموعه را در اولویت خود قرار دهند.

در این مطلب نیز قصد ما بر این است که شما مشتریان را با روند قیمت دهی مراکز خرید فعال و معتبر تیرچه به مشتریان آشنا کنیم.

تیرچه بلوکقیمت سقف تیرچه بلوک سال ۱۴۰۱

همان طور که می دانید تیرچه یکی از مهم ترین بخش و اجزای سقف یک ساختمان است که اصلی ترین و مهم ترین وظیفه آن نیز این است که فشار اصلی سقف را دریافت کرده و این فشار ناشی را به تیر سقف منتقل کند.
در مورد بلوک نیز بهتر است تا بدانید که بلوک هم مانند تیرچه قسمتی از سقف ساختمان را تشکیل می دهد و مواد تشکیل دهنده آن نیز از سیمان است و وظیفه قالب را در سقف بر عهده دارد.
همان طور که به شما نیز گفتیم در این مطلب قصد داریم تا مشتریان و خریداران تیرچه را با عواملی که بر قیمت دهی یک تیرچه بتنی استاندارد به مشتری تاثیرگزار و مهم است آشنا کرده و در مورد هر کدام توضیحات مختصری را به مشتریان ارائه دهیم.

قیمت سقف تیرچه بلوک در سال جدید همواره سیر نزولی و صعودی زیادی داشته است و هیچ گاه یکسان نبوده است و همین امر نیز سبب شده است تا به هنگام خرید، از قیمت واقعی و اصلی آن در بازار های خرید و فروش مطلع شوید.

قیمت روز تیرچه

قیمت تیرچه بلوک

امروزه برای خرید تیرچه بلوک، مراکز و مجموعه های زیادی هستند که شما می توانید از طریق آنها خرید خود را انجام دهید ولی در ابتدای کار، باید این مورد را بدانید که قیمت تیرچه بلوک چگونه محاسبه می شود. پس در ادامه مطلب سعی می کنیم تا شما را با برخی از نکات از عواملی که در خصوص قیمت تیرچه تاثیرگزار و مهم است آشنا کرده و در مورد هر کدام نیز توضیحات مختصری را به شما ارائه دهیم.

عوامل تاثیر گزار بر قیمت روز تیرچه

همان طور که می دانید قیمت تیرچه به تنهایی صورت نمی گیرد و به یک سری عواملی که در ساخت آن صورت گرفته است، تاثیر دارد. در ادامه مطلب، قصد داریم تا شما را با برخی از این عوامل آشنا کرده و هر کدام را به طور مخصتری برای شما توضیح دهیم تا آگاهی های لازمه را در این خصوص کسب کنید.

قیمت مواد تشکیل دهنده و به کار رفته در تیرچه بلوک

برای ساخت تیرچه و بلوک از مصالح و مواد زیادی از جمله سیمان، میلگرد و دیگر مصالح استفاده می شود و همان طور که شما نیز می دانید و به آن آگاه هستید قیمت مصالح و مواد ساختمانی هر لحظه دچار تغییر و نوسان می شود و همین امر سبب شده است تا برای خرید تیرچه بلوک باید لیست قیمت را به صورت روزانه دریافت کنید.

بیشتر بخوانید  تیرچه در ابعاد سفارشی

حقوق و دست مزد نیروی کار

مورد دیگری که در بحث ارائه قیمت مورد اهمیت است و تاثیرگزار خواهد بود حقوق و دستمزد کارگر و نیرو جهت ساخت تیرچه بلوک با کیفیت است و نیاز هست تا این مورد را بدانید که حدود 7 الی 12 درصد از قیمت تیرچه بلوک، بسته به شرایط هزینه و دستمزد هر کارگر و نیرو خواهد بود.

تاثیر بتن به کار رفته شده در قیمت تیرچه

یکی دیگر از بخش هایی که در قیمت دهی تیرچه تاثیرگزار است بحث بتن به کار رفته در تیرچه است و در این مورد بایستی بدانید که بتن بخشی است که از پایین ترین قیمت برای ساخت تیرچه برخوردار است و تاثیر قیمت بتن بر روی قیمت کلی تیرچه، بسیار کم است و حدود 1 الی 3 درصد قیمت کلی را شامل می شود.

تیرچه با کیفیت

قیمت تیرچه متری چنده

جوشکاری آخرین عامل در خصوص قیمت دهی تیرچه

عامل دیگری که برای پرداخت هزینه و قیمت تیرچه دخیل است هزینه های حاصل از جوشکاری و و لوازمی است که برای جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد و برای مثال قیمت سیم جوش در جوشکاری و یا قیمت گاز تخصصی به این جهت مورد استفاده قرار می گیرد.

بهتر است تا تولید کنندگان در این زمینه از جوشکاری مقاومتی استفاده کنند و دلیل این کار نیز این است که بعد از تحقیقات فراوان در این زمینه، معلوم شده است که بهترین و استاندارد ترین نوع جوش برای تیرچه هایی مانند تیرچه های فلزی جوش مقاومتی است.

قیمت تیرچه 4 متری

یکی از ابعادی که بسیار زیاد برای خرید تیرچه بلوک مورد استفاده قرار می گیرد ابعاد 4 متری تیرچه بلوک است و مشتریان قصد دارند تا قبل از آن که برای خرید این ابعاد و اندازه های تیرچه، لیست قیمت را داشته باشند تا دچار مشکلات خاصی از جمله اختلاف قیمت زیاد با قیمتی که مد نظرشان است، نشوند. قیمت تیرچه 4 متری نیز همان طور که می دانید از عوامل بالا تبعیت می کند و بعد از محاسبه، قیمت نهایی به مشتریان اعمال می شود.

خرید تیرچه بتنی

در خصوص خرید و همچنین قیمت تیرچه بلوک 4 متری و یا خرید تیرچه بلوک های دیگری با هر اندازه، عوامل زیادی در خصوص قیمت موثر هستند و برای مثال برای خرید یک تیرچه بلوک 4 متری، عواملی از جمله میزان نبشی، ضخامت زیگزاگ هر تیرچه، عرض تیرچه و یا تقویتی بودن و نبودن تیرچه، بر روی قیمت آن تاثیر مستقیم دارد.

همان طور که همه ما نیز می دانیم امروزه برای خرید یک وسیله و یا یک جنس، هیچ گاه با قیمت ثابتی در کشور مواجه نیستیم و ممکن است تا هر روز قیمت دچار تغییرات شود.

همچنین نیز این تغییرات نیز در قیمت دهی تیرچه نیز وجود دارد که شما برای خرید تیرچه بایستی قیمت آن را به صورت لحظه ای و آنی در هر زمان که قصد خرید دارید دریافت کنید و دلیل این تغییرات قیمت نیز واضح است که به دلیل تغییرات قیمت جنس و مصالح تشکیل دهنده تیرچه و عوامل موثر دیگر خواهد بود.

بیشتر بخوانید  بهترین مرکز فروش تیرچه بلوک در قم با بهترین کیفیت

بهترین تیرچه با قیمت مناسب

قیمت تیرچه 5 متری ۱۴۰۱

یکی دیگر از ابعاد تیرچه های خریداری شده توسط مشتریان که بسیار نیز برای استفاده سقف طرفداران زیادی را دارد، تیرچه 5 متری می باشد و این تیرچه را می توان با انواع میلگرد های موجود و قیمت های متنوع به تولید رساند و خریداری کرد. همان طور که به شما گفته شد، تیرچه 5 متری بیشتر در اجرای سقف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

دلیل استفاده زیاد آن هم این است که این تیرچه ها با یونولیت های به کار رفته و مورد استفاده برای سقف ساختمان، به خوبی می توانند ترکیب شوند و سقف محکمی را بسازند. شما می توانید تیرچه های 5 متری را با میلگرد های بین 10 الی 14 برای میلگردهای بالا و میلگردهای 12 الی 14 برای میلگردهای پایین خریداری کرده و استفاده کنید.

قیمت تیرچه 5 متری ۱۴۰۱ را باید در همان لحظه خرید و کمی قبل تر از اینکه بخواهید خرید خود را قطعی کنید داشته باشید تا دچار اختلاف قیمت زیادی در خصوص خرید این ابعاد تیرچه در بازار نباشید و بتوانید به قیمت خوبی آن را خریداری کنید.

همان طور که می دانید، اندازه 5 متری تیرچه، جزء ابعاد پرطرفدار برای استفاده کارفرما های ساختمان به جهت کارایی های آن می باشد و همین امر نیز سبب شده است تا قیمت آن یکی از مهم ترین عامل خرید مشتریان این ابعاد تیرچه باشد.

خرید آنلاین تیرچه

نیاز هست تا در خصوص ابعاد و اندازه های تیرچه ای که قصد دارید تا خریداری کنید، اندازه قسمت مورد نظری که قصد دارید تا از تیرچه در آن بخش استفاده کنید را داشته باشید و به همین دلیل، تقریبا همه کارفرماها، خرید تیرچه را بر عهده مهندس ساختمان می گذارند تا با در نظر گرفتن همه شرایط، تیرچه مد نظر خود را خریداری کند.

بهتر است تا در خصوص خرید تیرچه این مورد را بدانید که قیمت تیرچه در سال ۱۴۰۱، چیزی در حدود 7 تا 18 درصد افزایش قیمت داشته است و این افزایش قیمت، ناشی از افزایش مواد تشکیل دهنده آن می باشد. قیمت تیرچه 5 متری در سال ۱۴۰۱ نیز به عوامل گوناگونی بستگی دارد و مانند همه نوع تیرچه ها نیاز هست تا قبل از خرید، نسبت به دریافت قیمت روز آن، اقدامات لازمه را در این زمینه صورت دهید.

نکته قابل توجه و بسیار مهمی که بایستی تا به هنگام خرید تیرچه به آن توجه لازمه را داشته باشید این است که نیاز هست تا به مدارک استاندارد بودن تیرچه ها توجه کنید و هیچ گاه تیرچه هایی که از نظر استانداردی تایید نشده اند را به جهت حفظ ایمنی بیشتر ساختمانی خریداری نکنید!

بهتر است تا این مورد را بدانید که مجموعه ما می تواند تیرچه مورد نظر شما را با بهترین و مناسب ترین قیمت و کیفیت تامین کند و شما می توانید با اطمینان خاطر، مجموعه ما را به عنوان یک مجموعه مطمئن و قابل اعتماد، انتخاب کنید و ما می توانیم تیرچه مورد نظر مشتریان را در هر نقطه از کشور به خصوص شهرهایی از جمله سبزوار و مشهد به راحتی تهیه کنیم.

تیرچه

همان طور که شما نیز می دانید، قیمت تیرچه 5 متری در سال ۱۴۰۱ به طور ثابت و یکسانی نخواهد بود و این تغییر قیمت نیز، به سبب تغییر عواملی که در ساخت تیرچه تاثیرگزار است بستگی خواهد داشت و بهتر است تا برای آشنایی بیشتر با نحوه قیمت دهی تیرچه، عوامل موثر در قیمت تیرچه را بشناسید.

بیشتر بخوانید  خرید تیرچه در خراسان رضوی

قیمت تیرچه بتنی ۶ متری

یکی از مواردی که در ابتدای توضیحات در مورد قیمت تیرچه بتنی ۶ متری باید برای شما بیان کنیم این است که تقریبا می توان گفت همه مواردی که در خصوص قیمت تیرچه های 4 متری و 5 متری که در بالای متن برای شما توضیح دادیم، بر قیمت خرید تیرچه بتنی۶ متری هم  تاثیرگزار خواهد بود و این بدین معناست که در قیمت دهی تیرچه های بتنی ۶ متری عواملی همچون ضخامت زیگزاگ، عرض و تقویتی بودن تیرچه و همچنین نوع میلگردها که در توضیحات بالا به آن اشاره کردیم، تاثیر مستقیمی خواهد داشت.

شما می توانید از طریق اطلاعات تماسی که در وب سایت مجموعه ما قرار گرفته شده است، از قیمت روز و آنی انواع تیرچه ها از جمله تیرچه های بتنی ۶ متری اطلاع پیدا کنید و یا در خصوص خرید آن نیز با کارشناسان بخش فروش مجموعه ما، ارتباطات لازمه را برقرار کنید و در ادامه مطلب نیز به این مورد که تیرچه متری چند هست و خرید آن به چه صورت هست خواهیم پرداخت.

خرید تیرچه بلوک با قیمت مناسب

مهم ترین و اصلی ترین موردی که مشتریان تیرچه بلوک در سطح کشور با آن مواجه هستند این است که بتوانند تیرچه بلوک مورد استفاده خود را با بهترین و ارزان ترین کیفیت خریداری کند؛ در حالی که تیرچه بلوک نیز کیفیت بالای خود را نیز حفظ کند و داشته باشد. برای اینکه ابتدا به این نتیجه برسید که استفاده از تیرچه با کیفیت و یا همان نوع تیرچه صادراتی بهترین و مناسب ترین انتخاب برای ساخت سقف خانه است، می خواهیم شما را با برخی از ویژگی های مهم و اصلی آن آشنا کنیم.

تیرچه بتنی

یکی از اصلی ترین و مهم ترین عواملی که خرید تیرچه را برای سقف نسبت به دیگر گزینه ها برتر ساخته این است که تیرچه در برابر عواملی همچون ذوب و یا حرارت آتش، پوسیدگی و رطوبت، مقاومت و استحکام بالا را از خود نشان می دهد. همچنین تیرچه نسبت به تیر آهن وزن بسیار کمتر و ایده آل تری را دارا می باشد و از هزینه اجرا و نصب مناسب و کمتری برخوردار است.

برای این که یک تیرچه مرغوب و با کیفیت را با بهترین و مناسب ترین قیمت موجود در بازار خریداری کنید، می توانید خرید خود را از مجموعه ما که یکی از معتبر ترین مجموعه ها در سطح کشور است انجام دهید.

شما می توانید از طریق اطلاعات تماس موجود در سایت با ما ارتباط گرفته و بعد از دریافت لیست قیمت تیرچه مورد نظر خود، در صورت تمایل اقدام به خرید از ما کنید و یا در غیر این صورت می توانید اطلاعات خود را از طریق فرم قرار گرفته در قسمت تماس با ما سایت و یا بخش فوتر سایت برای ما ارسال کنید تا بعد از بررسی دقیق اطلاعات ارسالی شما، همکاران بخش پشتیبانی مجموعه با شما در خصوص خرید و سوالات رایج دیگر ارتباط برقرار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *