تیرچه بتنی عمده

 تیرچه بتنی

در مطالب قلبی، به طور کم و بیش به تعریف تیرچه، ابعاد تیرچه و انواع تیرچه بتنی که ما به مشتریان چه در حوزه صادرات و چه در حوزه داخلی ارائه می دهیم توضیح دادیم. در این مطلب می خواهیم به صادرات انواع تیرچه بتنی به کشور های دیگر و سابقه شرکت ساختمانی امین در این زمینه بپردازیم. همچنین اطلاعاتی در زمینه همکاری با ما در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانیم در آینده همکاری خوبی با شما مشتریان عزیز در این زمینه باشیم.

ساخت تیرچه بتنی

تیرچه بتنی استاندارد

صادرات انواع تیرچه بتنی

صادرات بهترین نوع استاندارد تیرچه بتنی در شرکت ساختمانی امین به صورت عمده انجام می شود و کیفیت بالای تیرچه ساختمانی ما باعث شده است که رضایت 83 درصدی مشتریان کشور های همسایه از جمله عراق، عربستان، ازبکستان، ارمنستان و … را کسب کنیم. تیرچه هایی که ما به کشور های دیگر صادر می کنیم، از نظر کیفیت، طبق استاندارد های جهانی است و در بالا ترین کیفیت قرار دارند. همچنین تیرچه را برای بررسی سطح کیفیت، قبل از ارسال به مشتری، به محل سنجش کیفیت ارسال می کنیم تا کیفیت مورد نظر ما را تائید کنند.

عوامل مهم در صادرات تیرچه بتنی

صادرات تیرچه های بتنی از جمله تیرچه پیش تنیده و تیرچه خرپایی، به عوامل مهم و مختلفی بستگی دارد که عدم انجام درست برخی از آنها می تواند کار صادرات مصالح ساختمانی را با مشکل روبرو کند. در ادامه، می خواهیم شما را با 3 نوع از این موارد آشنا سازیم.

1- کیفیت بار صادراتی:

اولین و یکی از مهم ترین عامل صادرات، کیفیت بار صادراتی است. چنانچه کیفیت باری که ارسال می کنید مورد تائید مشتری نباشد، باعث نارضایتی شده و مشتری برای باز پس گیری مبلغ واریزی به شرکت اقدام خواهد کرد. شرکت ساختمانی ما با کسب رضایت 83 درصدی بار صادراتی تیرچه به کشور های دیگر، از جمله شرکت های معتبر در زمینه کیفیت در این حوزه است. همچنین شرکت ما مشاوره رایگان صادراتی برای مشریان عزیز قرار داده است تا از همه نظر کمیت و کیفیت بار خریداری شده را بررسی کنند.

بیشتر بخوانید  تیرچه بتنی استاندارد

2- حمل و نقل بار:

مورد مهم دیگری که در صادرات تیرچه بتنی باید به آن اشاره کرد، حمل و نقل است. به این دلیل که ممکن است در حمل ونقل، بار مورد نظر آسیب ببیند و از کیفیت تیرچه به نوعی بیفتد. بارگیری و حمل و نقل در شرکت ما توسط نیرو های مجرب و وسایل نقلیه ایمن انجام می شود. از این رو، ما سلامت بار شما را نیز تا هنگام تحویل بار، تضمین خواهیم کرد.

3-نحوه پرداخت مبلغ:

پرداخت مبلغ در شرکت ساختمانی امین به صورت کاملا توافقی صورت می گیرد. یعنی بسته به شرایط خرید، نحوه ارسال بار و زمان تحویل، این پرداخت شما به شرکت انجام خواهد شد. در اغلب موارد چنانچه استثنائی وجود نداشته باشد، نصف مبلغ قبل از ارسال بار و مابقی به هنگام تحویل بار پرداخت خواهد شد و بهتر است تا در خصوص خرید از مجموعه ما این مورد را بدانید که ما انواع تیرچه ها را از جمله تیرچه های بتنی و پیش تنیده با بهترین قیمت به شما در خصوص خرید پیشنهاد خواهیم داد و همین قیمت مناسب، یکی از اصلی ترین عوامل در خصوص خرید مشتریان از مجموعه ماست.

اطلاعات تماس

جهت خرید و فروش تیرچه بتنی، می توانید با ما در ارتباط باشید:

واحد فروش

phone icon شماره تماس: 09128794245

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: :info@tirchesazi.ir

2 نظر برای “صادرات تیرچه بتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید