تیرچه, تیرچه پیش تنیده

تیرچه پیش تنیده ایران مشهد اردبیل

تیرچه پیش تنیده

تیرچه پیش تنیده ایران مشهد اردبیل

همان طور که بیشتر کسانی که با امر ساختمان سازی سر و کار دارند می دانند، یکی از انواع مصالحی که باید به جهت ساختمان سازی استفاده کنند تیرچه است که تیرچه پیش تنیده نوعی از آن است که ایران نیز یکی از بهترین تولیدکنندگان این مدل در تیرچه ها در میان دیگر کشورهای تولیدی آن است و  تقریبا می توان گفت که همه شهرهای کشور از جمله اردبیل و مشهد در خصوص تولید تیرچه فعالیت خوب و مستمری دارند. ما در این مطلب قصد داریم تا شما را به طور کامل با تیرچه پیش تنیده آشنا کنیم تا بعد از مطالعه کامل و دقیق این مطلب بتوانید اطلاعات زیادی را در این خصوص به دست آورید.

خرید تیرچه پیش تنیده با کیفیت

در ابتدای این مطلب بهتر است تا با تیرچه پیش تنیده بیشتر آشنا شوید و در این زمینه قصد داریم برای شما بیان کنیم که تیرچه پیش تنیده به منظور ایجاد کاری در فضای ساختمانی تولید شده است. در این امر باید به شما بگوییم که خود بتن از میزان مقاومت کششی پایینی به منظور استفاده تنها در ساختمان برخوردار است که برای افزایش این مقاومت از یک سری از المانهایی که جنس فولادی دارند استفاده می کنند.

تیرچه پیش تنیده ایران

همان طور که در ابتدای متن نیز به آن اشاره کردیم، کشور ایران یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع تیرچه از جمله تیرچه پیش تنیده است و شما به راحتی می توانید بهترین و با کیفیت ترین تیرچه ها را در مراکز تولیدی موجود در کشور پیدا کرده و نسبت به خرید آن اقدامات لازمه را صورت دهید. المان های فولادی به جهت استفاده در بحث افزایش مقاومت بتن نیاز دارند تا قبل از انجام عمل بارگزاری مقداری تحت فشار قرار بگیرند و با انجام کار پیش تنیدگی مقداری فشار بر روی آن ایجاد می شود که همین امر سبب می شود تا قبل از این که عمل بارگزاری صورت گیرد، بسیار مقاوم تر و بهتر از قبل شود. برای این که بتوانید نیروی پیش تنیدگی را در یک تیرچه ایجاد کنید نیاز هست تا اقداماتی را در این خصوص انجام دهید که ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با این مراحل به صورت کاملی آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید  قیمت تیرچه متری چنده

تیرچه پیش تنیده

در مرحله اول در این خصوص نیاز هست تا مفتولهای موجود را به میزان زیادی بکشند و این مفتول ها را دچار کشش کنند. بعد از انجام این مرحله نیاز هست تا عمل ریزش بتن را انجام دهید بعد از این که بتن به صورت کلی گیر پیدا کرد، سیم های قرار گرفته به خودی خود جدا می شوند و وقتی این اتفاق رخ می دهد به این معنی است که بتن مورد نظر در حالتی از فشار قرار دارد یا به زبان ساده تر می توان گفت که تحت فشار قرار گرفته است. سطح مقطع بتنی تیرچه های پیش تنیده نیاز هست تا به طور T شکل باشد و همین طور این که مقاومتی که در جهت فشار بتن ایجاد می شود از چیزی در بین 330 الی 350 کیلوگرم بر سانتی متر مربع باید بیشتر باشد و دلیلش هم این است که احتمال دارد که بخشها و قسمتهایی که تحت فشار نیروی پیش تنیدگی هستند، فشار نیروهای دیگری نیز به آنها وارد شود. بهتر است تا این مورد را نیز بدانید که تیرچه های پیش تنیده انواع مختلف و گوناگونی به جهت خرید دارند که از این نوعها می توان به تیرچه پیش تنیده پیش کشیده و تیرچه پیش تنیده پس کشیده اشاره کرد که بهتر است تا در این خصوص هر دوی آنها را به طور جداگانه و مختصری برای شما توضیح دهیم.

تیرچه پیش تنیده

تیرچه پیش تنیده پیش کشیده

برای این که این مدل اتفاق بیفتد و ساخته شود نیاز هست تا ابتدا قبل از این که عملیات بتن ریزی به طور کامل صورت گیرد، مفتولها مورد کشش قرار بگیرند و برای این که مفتول در این حالت کشیده شود باید در ابتدای کار مفتولها را در مکان مورد نظر خود قرار دهند و بعد از طریق یک سری جکها که به جکهای هیدرولیکی نیز معروف هستند، مفتول را به طور قابل توجهی بکشند. اگر تمایل به اجرای تیرچه بتنی به صورت پیش ساخته هستید بهتر است تا از این مدل تیرچه ها به منظور کار خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید  تیرچه در ابعاد سفارشی

 

تیرچه پیش تنیده پس کشیده

برای این که تیرچه پیش تنیده پس کشیده ساخته شود، نیاز هست تا در ابتدای کار سیمها را به صورت ثابت در قسمتی که مد نظر هست قرار دهید و سپس مرحله بتن ریزی را بر روی آن انجام دهید و هنگامی که بتن به میزان حدودی بین 65 الی 70 درصد توان خودش رسید، سیمها به طور قابل توجهی مورد کشش قرار می گیرند.

بهترین مجموعه برای خرید تیرچه پیش تنیده

تیرچه پیش تنیده مشهد

بدون شک یکی از شهر هایی که در زمینه تولید انواع تیرچه ها و مصالح ساختمانی از جمله تیرچه بتنی پیش تنیده فعالیت مستمر و خوبی دارد و سالانه بهترین و با کیفیت ترین مدل تیرچه های ساختمانی را به مشتریان در بازار خرید و فروش ارائه می کند شهر مشهد است و تیرچه در خراسان رضوی به طور مناسبی به تولید می رسد و شما می توانید بهترین تیرچه را از مراکز معتبر خرید این شهر خریداری کرده و مورد استفاده خود قرار دهید. بهتر است تا در این جای مطلب شما را با برخی از مزایا و ویژگیهای تیرچه های پیش تنیده آشنا کنیم.

از مهم ترین ویژگیهایی که در خصوص استفاده یک تیرچه پیش تنیده خوب می توانیم به آن اشاره کنیم این است که شما با استفاده از تیرچه های پیش تنیده به راحتی می توانید در زمان ساخت و ساز صرفه جویی لازمه را انجام دهید. دیگر مزیت تیرچه های پیش تنیده این است که از کیفیت بالا و بسیار مناسبی به جهت ساخت و ساز در ساختمان برخوردار است و کیفیت بالای این تیرچه ها قبل از ارائه به شما مشتریان توسط کارگاه های ساخت تیرچه، به طور کامل تست خواهد شد. دیگر ویژگیهای حائز اهمیتی که نیاز هست تا به آن توجه داشته باشید این است که تیرچه های پیش تنیده از بتن و آرماتور کمی به جهت ساخت و تولید برخوردار هستند و همین امر سبب شده است تا از قیمت بسیار مناسبی به جهت خرید برخوردار باشند.

بیشتر بخوانید  صادرات تیرچه بتنی

خرید بهترین تیرچه پیش تنیده

تیرچه پیش تنیده اردبیل

یکی از شهرهایی که در آن چالش خرید و فروش بهترین و با کیفیت ترین تیرچه ها از جمله تیرچه های پیش تنیده از اهمیت زیادی برخوردار است شهر اردبیل می باشد. برای این که بهترین و مناسب ترین تیرچه را با قیمتهای بسیار خوبی خریداری کنید نیاز هست تا معتبر ترین مراکز خرید را در ابتدای کار پیدا کرده و اقدام به خرید از این مراکز کنید. یکی از معایب تیرچه های پیش تنیده که نیاز هست تا قبل از خریداری بدانید این است که تیرچه های پیش تنیده قابلیت برش ندارند و شما اگر می خواهید از این مدل تیرچه در ابعاد و اندازه های غیر استاندارد استفاده کنید نیاز هست تا ابعاد مورد نظر خود را به مرکز فروش، سفارش دهید.

مجموعه ما یکی از بهترین و معتبر ترین مجموعه ها در زمینه خرید انواع تیرچه در کشور است و ما در مجموعه ساختمانی امین همیشه بر این تلاش هستیم که بهترین کالاها را به مشتریان خود ارائه دهیم تا مشتریان، ما را به عنوان یک مجموعه دائمی برای خرید خود انتخاب کنند.

دیدگاهی در مورد “تیرچه پیش تنیده ایران مشهد اردبیل

 1. محسن قاسمی گفت:

  برای خرید یک تیرچه عالی و با کیفیت اصلا نیازی نیست تا وقت خود را صرف پیدا کردن یک مرکز خرید معتبر کنید شما به راحتی می تونید خرید خودتون رو مانند بنده از تیرچه سازی امین انجام بدید.

  1. نظر لطفا شماست جناب قاسمی عزیز.
   انشالله در آینده نیز با مجموعه ما همکاری های بیشتری را نیز داشته باشید

 2. مجتبی ابراهیمی گفت:

  سلام روز بخیر
  بنده واقن از کیفیت بالای تیرچه های پیش تنیده تولیدی و ارائه شده از سمت شما به ما راضی بودم و خواستم تا از شما تشکر کنم.

  1. سلام جناب ابراهیمی وقت شما هم بخیر باشه
   از این که از خرید خودتون راضی هستید بسیار خوشحالیم.

 3. بهرام احمدی گفت:

  باید این مورد رو بگیم که تیرچه سازی امین با اختلاف یکی از بهترین مجموعه های تیرچه سازی در مشهد و یا حتی خراسان رضوی است.

  1. از شما بسیار متشکریم جناب احمدی

 4. علی عبدالمالکی گفت:

  به نظر بنده اگر می خواهید بهترین مدلهای تیرچه را خریداری کنید اصلا به دنبال جایی به جز تیرچه سازی امین نباشد به خاطر این که این مجموعه هم بهترین کیفیت رو داره و هم اینکه از نظر قیمتی خیلی مناسب تر از جاهای دیگه هست.

  1. خوشحالیم که تونستیم جواب اعتماد شما رو به خوبی بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *