خرید تیرچه بتنی

قیمت تیرچه بتنی در مشهد

همان طور که می دانید، در ساختمان سازی از مصالح زیادی به جهت ساخت یک ساختمان محکم استفاده می شود که یکی از مهم ترین آنها، تیرچه بتنی می باشد. مشهد از جمله شهرهایی است که تیرچه بتنی با کیفیتی را با قیمتهای مناسبی به مشتریان خود ارائه می دهد. بهتر است تا بدانید بسیاری از کارگاه ها و مراکز معتبر تولیدی تیرچه در این شهر فعالیت می کنند.

بهترین تیرچه بتنی در مشهد

بهتر است تا در خصوص آشنایی کلی شما با تیرچه بتنی این مورد را برای شما بیان کنیم که تیرچه بتنی یک نوع قطعه از پیش ساخته شده است که از قطعات و موادی از جمله بتن و همچنین میلگردهای فولادی تشکیل می شود و این قطعه پیش ساخته، به جهت حساسیتی که در ساختمان سازی دارد، از اهمیت بالایی برخوردار است و نیاز هست تا محکم ترین و بهترین تیرچه ها را به جهت استفاده خریداری کنید.

قیمت تیرچه بتنی

یکی از اصلی ترین و مهم ترین مسائلی که مشتریان در خصوص خرید یک تیرچه بتنی خوب و با کیفیت با آن مواجه هستند، مسئله قیمت تیرچه است. در خصوص قیمت دهی در مورد تیرچه، باید اول از همه این مورد را بدانید که به ازای هر متر مربع نیاز هست تا قیمت را از فروشنده دریافت کنید و حتی در برخی از موارد نیز می توانید قیمت تیرچه را حتی به متر طولی نیز از فروشنده دریافت کنید. بهتر است تا در خصوص ارائه قیمت تیرچه بتنی به مشتری، این مورد را بدانید که عوامل زیادی در بحث ارائه قیمت نهایی به مشتری از جمله ابعاد تیرچه، نیروی کار تیرچه، هزینه جوشکاریهای صورت گرفته بر روی تیرچه و غیره تاثیرگزار است.

در خصوص بارگزاری تیرچه های بتنی باید بدانید که یک تیرچه بتنی استاندارد، در سه مرحله بارگزاری می شودد که در ادامه قصد داریم تا شما را با هر کدام از این مراحل آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید  تیرچه در ابعاد سفارشی

در مرحله اول، نیاز هست تا تیرچه مقدار باری که ناشی از وزن خود هست را برای بارگزاری تحمل کند و در مرحله دوم، تیرچه بایستی تا بار ناشی ای که از وزن سقف وجود را به همراه وزن خود و بلوک را تحمل کند و سپس در مرحله سوم نیز تکیه گاه هایی که برای نگه داشتن تیرچه های بتنی به جهت مقاومت وجود دارد، برداشته خواهد شد و عملا هر وزنی که در سقف ساختمان موجود می باشد، بر روی تیرچه بتنی قرار می گیرد و یک تیرچه بتنی ساخته شده محکم، به خوبی می تواند این وزن را تحمل کند.

سقف تیرچه بلوک دارای اجزاهایی از جمله تیرچه، بلوک، بتن و میلگردهای حرارتی می باشد که هر یک از این اجزا، وظایف مختلفی را در اجرای تیرچه بلوک بر عهده دارند.

خرید تضمینی تیرچه با کیفیت

تیرچه بتنی

مزایا استفاده از تیرچه بتنی

همه کسانی که در زمینه ساختمان سازی فعالیت می کنند و در این زمینه تجربیاتی را دارا می باشند، می دانند که تیرچه بتنی از مزایای خوب و زیادی به جهت استفاده برخوردار است و در مقابل نیز، یک سری معایبی را نیز دارا می باشد.

  • از مهم ترین مزیتهای استفاده از تیرچه می توان به این موضوع اشاره داشت که چون تیرچه بتنی یک قطعه پیش ساخته می باشد، نصب و فرآیند نصبی آن بسیار آسان تر می باشد و همچنین این که چون بلوکها به صورت تو خالی ساخته شده اند، سقفی که از نصب تیرچه بلوک به وجود می آید از نظر صوتی عایق مناسبی به نظر می رسد.
  • یکی دیگر از مزیتهای مهم تیرچه های بتنی این است که چون یک قطعه پیش ساخته مشخص شده ای است و نصب چندان مشکلی نیز ندارد، برای نصب آن روی سقف، نیازی به داشتن هیچ گونه نیروی متخصصی در این زمینه نخواهید داشت.
  • حمل و نقل آسان و راحت از ویژگیهای بارز تیرچه بلوک به جهت استفاده است و دلیل این حمل و نقل آسان، به این سبب است که تیرچه های بتنی از وزن کمی در خصوص جابجایی برخودار هستند.
  • شما با استفاده از تیرچه بتنی در سقف خانه، می توانید این اطمینان را داشته باشید که تیرچه های بتنی بهترین دوام را در مقابله با فشارهای افقی ای از جمله زلزله که به سقف ایجاد می شود را دارا می باشند.
بیشتر بخوانید  خرید تیرچه در خراسان رضوی

معایب استفاده از تیرچه بتنی

همان طور که به شما نیز گفته شد، استفاده از تیرچه های بتنی، معایبی را نیز در بر خواهد داشت که از برخی از این معایب، می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

  • اگر به دنبال ایجاد یک سقف قوس دار و یا سقفی با اشکال از جمله مثلثی برای خانه مورد نظر هستید، بهتر است تا از تیرچه برای سقف خود استفاده نکنید و دلیلش هم این است که تیرچه برای ایجاد این گونه سقف ها یک سری محدودیت هایی را دارد و نیاز هست تا در ابعاد و شکل تیرچه، یک سری تغییراتی ایجاد شود.
  • به این خاطر که مرحله بتن ریزی بر روی سقف و همچنین بر روی تیرچه، در دو زمان کاملا جداگانه و مجزا صورت می گیرد، برخی اوقات سبب می شود تا هماهنگی بین سقف و تیرچه، به خوبی انجام نشود.
  • اگر تیرچه را از مراکز نا معتبر و ناشناس خریداری کنید، ممکن است این عامل در تیرچه رخ دهد که به دلیل عدم نظارت درست و اصولی بر روی ساخت تیرچه، میلگردهای جوش خورده بر روی آن وجود داشته باشد.
  • عیب دیگر و مهمی که در تیرچه ها یافت می شود، زنگ زدگی آن است و این امکان وجود دارد که تیرچه در اثر عواملی از جمله رطوبت زیاد و نا مناسب، دچار زنگ زدگی سطحی شود.

بهترین تیرچه با قیمت مناسب

تیرچه بتنی در مشهد

همان طور که در ابتدای مطلب نیز به آن اشاره داشتیم، مشهد از جمله شهرهایی است که بهترین و با کیفیت ترین تیرچه ها را با توجه به کارگاه های فعال و خوبی در این زمینه دارد، تیرچه بتنی خوبی را در مشهد به مشتریان خود در بازار خرید و فروش عرضه و ارائه می کند.

بیشتر بخوانید  تیرچه پیش تنیده ایران مشهد اردبیل

همان طور که می دانید، قیمت درست و اصلی جهت خرید تیرچه های بتنی، روزانه دارای نوسان زیادی می باشد و همین امر سبب می شود تا مشتریان برای خرید تیرچه، ابتدا قیمت روز را از مراکز فروش جهت خرید دریافت نموده و سپس برای خرید اقدامات لازمه را انجام دهند.

تیرچه بتنی در مشهد

مجموعه ما با توجه به شناخت درست نیازهای بازار و انجام فعالیتهای درست و اصولی در این زمینه، توانسته تا بهترین و با کیفیت ترین مصالح ساختمانی از جمله تیرچه بتنی را به مشتریان خود در بازار خرید و فروش عرضه کرده و توانسته میزان حداکثری رضایت مشتریان را در این زمینه کسب نماید.

لذا می توانید مجموعه ما را به عنوان یکی از بهترین مجموعه هایی که در استان خراسان رضوی و همچنین در سراسر کشور فعالیت دارد را به عنوان یک مجموعه مرجع و مطمئن در این زمینه انتخاب کرده و خرید خود را به راحت ترین شکل ممکن از ما انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید